Porady dentystyczne

Nie trzeba wiele czasu, aby upiększyć swój uśmiech

W gabinecie możemy poprawić Twój uśmiech dzięki stomatologii estetycznej. Możliwości obejmują przywrócenie popękanych lub przebarwionych zębów, wyprostowanie ich, a nawet poprzez zastąpienie tych, których brakuje.

Wszyscy chcemy mieć jak najlepsze uśmiechy, ale stomatologia estetyczna to coś więcej niż tylko wygląd. Proste zęby są łatwiejsze w pielęgnacji i zapewniają zdrowszy uśmiech. To może wyjaśniać, dlaczego przezroczyste aparaty ortodontyczne są tak popularne. Mogą one wyprostować Twoje zęby i są prawie niewidoczne podczas ich noszenia.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również licówki porcelanowe. Mogą one odmienić Twój wygląd i są mało inwazyjne. Zanim licówki zostaną na stałe przymocowane do zębów, usuwa się cienką warstwę szkliwa zęba. W ten sposób uzyskuje się mega-watowy uśmiech.

Implanty stomatologiczne są pod wieloma względami jednym z najważniejszych osiągnięć w historii stomatologii. Tytanowe wkłady umieszczone w szczęce mogą podtrzymywać jeden lub więcej zastępczych zębów, które wyglądają i funkcjonują jak prawdziwe.

W gabinecie stomatologia estetyczna może przywrócić Twój uśmiech. Mieszkańcy również przychodzą do nas po pełną stomatologię ogólną. Zadzwoń do naszego biura, aby umówić się na wizytę już dziś!

Zobacz również