Porady dentystyczne

Estetyczne przekształcenia w stomatologii

Wiele osób cieszy się trwałymi korzyściami, jakie daje stomatologia estetyczna w gabinecie The Yuma Dentist w Yuma AZ. Rewelacyjny uśmiech nie tylko świetnie wygląda, ale sprawia, że czujesz się świetnie!

Kiedy po raz pierwszy spojrzysz rano w lustro podczas szczotkowania tych lśniących dzieci, pamiętasz: "O tak, naprawiłem swoje zęby i wyglądają świetnie!".

Kiedy uśmiechasz się do starych przyjaciół lub poznajesz nowych, z radością pokazujesz swój nowy, niezapomniany uśmiech. Kiedy jesteś w środowisku zawodowym, rozmawiasz z kolegami lub klientami, czujesz się opanowany i pewny siebie.

W poprzednich wpisach na blogu omawialiśmy różne zabiegi stomatologii estetycznej, ale teraz przyjrzyjmy się tym najbardziej powszechnym.

  • Licówki to przypominające szkło, cieniutkie nakładki, które przylegają do zębów. Licówki porcelanowe są wytrzymałe i mają przezierność naturalnych zębów. Umożliwiają korektę odprysków, przebarwień i nieprawidłowego ustawienia zębów, które nie wymagają ortodoncji. Istnieje kilka firm, które wykonują licówki. Jedną z dobrze znanych marek jest Lumineers.
  • Korony korygują bardziej rozległe problemy z zębami. Stosuje się je w różnych sytuacjach, np. jako ostateczne uzupełnienie po leczeniu kanałowym lub w celu odbudowy zębów uszkodzonych w wyniku próchnicy, urazu lub zapalenia przyzębia.
  • Implanty stomatologiczne są często najlepszym rozwiązaniem zastępczym w przypadku brakującego zęba. Stają się one popularną alternatywą dla mostu protetycznego lub protezy częściowej, zwłaszcza wśród osób w średnim wieku i osób publicznych.
  • Wybielanie zębów to najmniej inwazyjny i najszybszy sposób na rozjaśnienie uśmiechu o kilka odcieni.

W gabinecie The Yuma Dentist w Yuma AZ dzięki stomatologii estetycznej zmieniliśmy już niezliczoną liczbę uśmiechów. Pacjenci z Foothills, Winter Haven CA i Somerton również przychodzą do nas, aby uzyskać pełną opiekę stomatologiczną. Posiadamy również gabinet w Fortuna Foothills. Umów się na wizytę już dziś!

Skontaktuj się z dentystą z Yumy:

928-783-0804

Lokalizacja (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):


Stomatolog Yuma - Pacific Avenue
1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ 85365


Dentysta w Yumie - Fortuna Foothills
11231 E Commercial Centre Loop Ste 105
Yuma, AZ 85367

ArtykułID 886

Zobacz również