Porady dentystyczne

Czy implanty stomatologiczne są tego warte?

Implanty stomatologiczne zostały okrzyknięte jednym z największych osiągnięć stomatologii, ale nie oznacza to, że decyzja o ich założeniu jest łatwa. Trzeba wziąć pod uwagę wiele kwestii, ale w The Yuma Dentist w Yuma i Fortuna Foothills AZ uważamy, że warto.

Jedną z rzeczy, która sprawia, że wiele osób dwa razy zastanawia się nad implantami, jest ich koszt. Nie da się tego obejść; nawet najlepsze ubezpieczenia stomatologiczne pokrywają koszty implantów tylko do pewnego momentu.

Należy pamiętać, że implanty są wykonane z tych samych materiałów, które są używane w operacjach takich jak wymiana stawu biodrowego. Jeśli pacjent nie ma wystarczającej ilości zdrowej masy kostnej, może być konieczne przeszczepienie kości.

Takie kwestie należy rozważyć w kontekście czysto pragmatycznym. Czy można określić wartość zdolności do normalnego jedzenia i żucia pokarmów? Ponieważ implanty stomatologiczne są fizycznie połączone z kością szczęki, funkcjonują jak naturalne zęby. Dotyczy to zarówno uzupełnień pojedynczych zębów, jak i zakotwiczenia łuku zębowego.

No i oczywiście uśmiech. Zęby są jedną z pierwszych rzeczy, które zauważamy u innych ludzi. Nikt nie chce ukrywać swojego uśmiechu.

Pełny komplet zębów jest bezcenny, a dzięki implantom stomatologicznym od The Yuma Dentist w Yuma i Fortuna Foothills AZ możesz mieć pewność, że go masz. Skorzystali z nich pacjenci z Foothills, Winter Haven CA i Somerton. Jesteśmy gabinetem stomatologicznym VA. Zadzwoń, aby umówić się na wizytę już dziś!

Skontaktuj się z dentystą z Yumy (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

The Yuma Dentist - Pacific Avenue
1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ 85365928-783-0804

Dentysta w Yumie - Fortuna Foothills
11231 E Commercial Centre Loop Ste 105
Yuma, AZ 85367928-783-8300

ArtykułID 790

Zobacz również