Skip to content

O NAS

Nasz gabinet świadczy usługi od 1991 roku. Cieszy nas fakt, że odwiedzają nas już trzypokoleniowe rodziny klientów. Wiemy, że wracają do nas bo darzą nas zaufaniem, na które ciężko, z pasją i oddaniem pracowaliśmy. Jesteśmy po to aby pomagać najlepiej jak to możliwe. Wyróżnia nas indywidualne podejście do pacjenta, świadczymy bezpłatne konsultacje. To pacjent wybiera metodę leczenia, my doradzamy jakie są możliwości i informujemy o kosztach. Nasi pacjenci nigdy nie pozostają bez opieki w nagłych sytuacjach, nawet gdy jest to dzień wolny od pracy staramy się pomóc. Nasza praca to służba.

Cały czas się rozwijamy, wierząc w postęp wiedzy i technologii. Sukcesywnie stawiamy na wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, sprzętu renomowanych marek oraz wysokiej jakości materiałów, które stosujemy podczas wszystkich zabiegów. To sprawia, że u wielu pacjentów zniknął problem próchnicy zębów lub dzięki stosowanej profilaktyce nie powstał ani jeden ubytek.

Staramy się pogłębiać swoją wiedzę i podnosić kwalifikacje. Od 1996 roku posiadamy własną pracownię protetyczną co umożliwia ekspresowe wykonanie wielu prac protetycznych – protez, koron czy mostów porcelanowych. W naszym gabinecie mamy doskonałą możliwość szybkiej diagnostyki obrazowej w systemie cyfrowym czyli o bardzo zredukowanej dawce promieniowania. Wykonujemy zdjęcia punktowe pojedynczych zębów wewnątrz ustne oraz zdjęcia panoramiczne zewnątrz ustne z możliwością wykonania zdjęcia częściowego np. tylko zębów trzonowych. Jeżeli przerażają cię wizyty u stomatologa, dawno nie odwiedziłeś żadnego gabinetu. Nie czekaj na ból, właśnie takich pacjentów najbardziej lubimy przyjmować.

Nie zwlekaj i umów się na wizytę. Zapraszamy!